PŘÁTELSKÝ FOTBAL A FLORBAL DÍVEK HOLEŠOV

V pondělí 9. 5. 2016 se vydala skupinka 17 děvčat z Domova mládeže AG na Střední policejní školu MV do Holešova. Cílem bylo porovnat síly v přátelském utkání ve florbale a fotbale proti tamním děvčatům.

Naše reprezentantky se na toto utkání připravovaly celý rok v zájmových kroužcích Fotbal dívek a Florbal dívek, což zúročily už v prvních chvílích utkání, když vstřelily první branku a ve florbalovém zápase se tak ujaly vedení. Tento zápas byl však až do konce velmi vyrovnaný. O to více může naše děvčata těšit, že skončil jejich těsným vítězstvím za stavu 6:5.

Děvčata ale neměla mnoho času se z vítězství radovat, protože po krátké přestávce nastoupila proti holešovským soupeřkám znovu, tentokráte ve fotbale. Zápas byl opět velmi namáhavý, ale nyní se naše hráčky rozhodly nedat soupeřkám šanci a již po prvním vstřeleném gólu zůstaly až do konce zápasu ve vedení. Toto utkání nakonec skončilo 2:1 pro AG.

Z Holešova tak odjížděla naše děvčata radostně s dvěma „výhrami v kapse“, což bylo historicky poprvé, kdy v těchto sportech naše hráčky přehrály silné holešovské soupeřky.

hráčky AG týmu